گیرنده دیجیتال اچ دی

گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت اندرویدی مای جیکا پد تی وی مدل MyGica PT360 DVB-T2 Pad TV Tuner Receiver For Android به راحتی میتواند موبایل یا تبلت اندرویدی شما را به یک تلویزیون HD تبدیل نماید. با استفاده از این گیرنده دیجیتال میتوانید برنامه های مهم و مورد علاقتان را تماشا نمایید و آنها را از دست ندهید. این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید در ابعاد یک فلش مموری تولید شده است. این محصول را به لطف ابعاد کوچک و وزن کم میتوانید به همه جا حمل نمایید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


برای کار کردن با این گیرنده دیجیتال موبایل دستگاه شما می بایست دارای پلت فرم اندروید بوده و نسخه ی اندروید آن نیز 4.1 به بالا باشد. دستگاه شما همچنین باید دارای 512 مگابایت حافظه رم یا بالاتر، 20 مگابایت فضای خالی و پردازنده دو هسته ای با سرعت 1 گیگاهرتز یا بالاتر باشد.گیرنده-دیجیتال


برای وصل شدن این محصول به دستگاهتان می بایست از یک رابط OTG استفاده نمایید. این گیرنده دیجیتال برنامه های تلویزیونی را با کیفیت بسیار بالا نمایش میدهد و به لطف تکنولوژی DVB-T2 میتوانید تعداد بیشتری کانال با کیفیت بهتر داشته باشید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


رزولوشن صفحه نمایش دستگاهتان باید حداقل 800*400 باشد. این دستگاه برای ارتقای کیفیت پخش برنامه ها یک آنتن بندی نیز دارد. پهنای باند این محصول 6/7/8 مگاهرتز می باشد. فرمتهای تصویری و صوتی قابل پشتیبانی این محصول   MPEG2 MP & ML / H.264 و MPEG2 Audio Layer I & II / AAC است. برای کار کردن با این دستگاه کافیست اپلیکیشن PAD TV HD را از گوگل پلی دریافت نمایید سپس تنظیمات مربوطه را به آسانی انجام دهید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت