چسب فلکس تیپ برای چه سطوحی مناسب است ؟

بسیاری از افراد همیشه بدنبال چسبی هستند که از ان بتوان در محیط ها و سطوح متفاوتی استفاده کرد . چسب فلکس تیپ دارای قابلیت های زیادی بوده که از آن میتوانید برای پوشاندن و از بین بردن کلیه شکاف ها و شکستگی های روی سطوح متفاوت استفاده کرد. این چسب دارای کاربرد های زیادی بوده که برخی ان ها اشاره میکنیم . چسب FLEX TAPE حالت ارتجاعی داشته و از آن در گوشه ها و سطوح ناصاف هم میتوان استفاده کرد.


خرید چسب flaxe tape

قیمت :22900 تومان

خرید محصول

چسب flex tape برای نشتی لوله کشی هم کاربرد دارد و با حالت لاستیکی که دارد براحتی چسبیده و نشتی را از بین میبرد.  چسب فلکس تیپ قادر است سوراخ های بزرگ و شکاف های بزرگ را با قدرت بالا پوشانده به نحوی که دیگر هیچگونه درز و شکستگی وجود نداشته باشد. از این چسب در اب و هوای مرطوب، خشک و بسیار گرم مانند مناطق جنوبی کشور هم استفاده میشود و هیچگونه مشکلی برایتان بوجود نخواهد آورد و حتی به صورت فوری نشتی را برطرف خواهد کرد.

فروش اینترنتی چسب فلکس تیپ


این چسب ک چسب همه کاره بوده که از ان استفاده های زیادی میتوان کرد مثل چسباندن دو جسم به یکدیگر، از بین بردن شکاف ها و شکستگی های سطوح مختلف، پوشاندن درزهای روی اجسام و حتی از بین بردن شکستگی های روی لوله و شیراب.

خرید اینترنتی چسب فلکس تیپ
 
قیمت :22900 تومان
اطلاعات بیشتر و خرید

به دلیل اینکه چسب فلکس تیپ ضداب بوده و ر مکان هایی که تماس مستقیم با اب را هم دارند میتوان اسنفاده کرد بدون آنکه برای ان مشکلی پیش بیاید و یا حتی چسب آن از بین نمیرود . پس با خیال راحت چسب ضدآب فلکس تیپ را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. 


چسب ضد آب فلکس تیپ