هندزفری بادیگاردی با کیفیت

از هندزفری بادیگاردی فشن مدل fashion bodyguard headset OKU-05  میتوانید برای گوش دادن به موسیقی و تماس به پاسخهایتان استفاده نمایید. جهت راحتی و امنیت بیشتر میتوانید از این هندزفری استفاده نمایید و از کیفیت بالای آن لذت ببرید.


هندزفری-بادیگاردی


این هندزفری مدل تک گوش می باشد و قسمت فوقانی اتصال به گوش نامرئی است. این محصول از نوع با سیم بوده و با تمامی موبایلهایی که دارای پورت 3.5 میلی متری هستند سازگار می باشد. هندفری بادیگارد فشن دارای میکروفون نیز می باشد.محدوده فرکانس این محصول 20 ~ 20000 هرتز می باشد. طول کابل آن نیز 1.2 متر است.هندزفری-بادیگاردی-اصل


 از دیگر مشخصات این هندزفری بادیگاردی موبایل میتوان به داشتن 1 سری اضافی، طراحی شده جهت قرار گیری در یک گوش، خروجی صدای متوسط، کیفیت بالای سیم،ظاهر جذاب و باکلاس و قرار گیری راحت در گوش اشاره کرد. از دیگر محصولات مشابه میتوان به هندزفری IP8 مدل IP8 MINI WIRELESS BLUETOOTH EARBUD WITH CHARGING BOX  اشاره کرد. این محصول در ابعاد بسیار کوچک طراحی شده است.


هندزفری-بادیگاردی-اصلی


هندزفری IP8 برای فعالیتهایی همچون رانندگی، ورزش و ... بسیار مناسب است. این محصول همانند نمونه ی قبلی برای یک گوش عرضه شده است. با کمک این دستگاه میتوانید به انواع دستگاه هایی که مجهز به بلوتوث هستند متصل شوید. نسخه بلوتوث قابل پشتیبانی این هندزفری 4.2 می باشد. در صورت اتمام شارژ هنزفری میتوانید آن را درون شارژ باکس 100 میلی آمپری قرار دهید تا شارژ شود. باکس شارژ 75 گرم و هدست 3 گرم می باشد.


هندزفری-بادیگاردی