معرفی آبمیوه گیری اهرمی فلزی بیتا

معرفی آبمیوه گیری اهرمی فلزی بیتا


ابمیوه گیری دستی


دستگاه آبمیوه گیری چهارفصل بیتا، ساخت ایران بوده و کاملا دستی است و هیچ نیازی به برق و باتری نیز ندارد. تنها با نیروی دست آنهم نه اینکه نیروی زیادی لازم داشته باشد، کار می کند.


ابمیوه گیری دستی


کل این آبمیوه گیری فلزی است و تمامی دسته و چرخ دنده های آن همگی از جنس فولاد آبکاری شده می باشد. جنس خود بدنه ی این آب میوه گیری دستی فلزی از چدن بوده که یک پوشش رنگ کوره ای نسوز ضد زنگ نیز روی آن زده شده است.


ابمیوه گیری دستی


همچنین یک دستگیره ی اهرمی دارد که جنس دستگیره ی آن از پلاستیک محکم بوده و خود اهرم فلزی است. این آبمیوه گیری گارانتی 5 ساله نیز دارد.


ابمیوه گیری دستی


این دستگاه یک کفی مخصوص دارد که ظرفی که میخواهیم آبمیوه در آن بریزد را آنجا قرار می دهیم. همچنین یک قسمت جایگاه میوه داریم که میوه های مورد نظرمان را که از پیش شسته شده و نصف شده است در این قسمت گذاشته و با فشار اهرم یک قالب دیگر روی میوه آمده و آب آن را می گیرد.


ابمیوه گیری دستی


از ویژگی های دستگاه باید به این نکته اشاره کرد که فشار قالب روی میوه به قدری است که کاملا آب میوه را می گیرد اما تلخی پوست میوه را به داخل آبمیوه نمی آورد و طعم اصیل آبمیوه حفظ می شود.


ابمیوه گیری دستی


این دستگاه یک آبکش نیز دارد که جنس آن آلومینیومی است. در برابر اسید میوه ها ضد زنگ و مقاوم می باشد و یک خروجی مخصوص زیر آبکش وجود دارد که تفاله ها را پشت خود جمع کرده و آبمیوه را از خود عبور می دهد.


ابمیوه گیری دستی


برای دریافت قیمت آب میوه گیری دستی روی لینک زیر کلیک کنید.قیمت : 179000 تومان