ماشین اصلاح سر پر قدرت | ماشین اصلاح جیمی

یکی از راه های کوتاه کردن موها زائد و کوتاه کردن اصلاح این موها به وسیله ی تیغ و با ماشین های اصلاح می باشد.


ریش تراش جدید


تیغ می تواند پوست شما را ملتهب کرده و باعث جوش زدن صورت شما گردد.


ریش تراش سر


شما می توانید به جای استفاده از تیغ و یا ابزار های دیگر این ماشین اصلاح فوق العاده را تهیه نمایید و همینطور موهای خود را اصلاح مرده و برای کوتاه کردن آن نیز 4 شانه با سایز های مختلف در  دسترس داشته باشید تا بهترین راه را برای خود انتخاب کرده باشید.

 

ریش تراش سر و صورت


می توانید با خرید ماشین اصلاح سر و صورت جیمی مدل Gemei Professional Hair Clipper GM-6078 موهای خود را با تکنولوژی اصلاح کوتاه کنید و از کوتاه کردن موهای خود لذت ببرید.


ریش تراش مدرن


شما می توانید با تیغ های نشسته بر روی هم این ماشین اصلاح موهای خود را کوتاه کنید که این امر با سایز نیم انجام خواهد گرفت.


ریش تراش مدرن و جدید


در همین حین می توانید از سری ها و شانه های ماشین اصلاح سر و صورت جیمی مدل Gemei Professional Hair Clipper GM-6078  استفاده کنید تا سایز های بالاتری را به اصلاح خود بپردازید.


خرید ریش تراش


شما می توانید ماشین اصلاح سر و صورت جیمی مدل Gemei Professional Hair Clipper GM-6078 را از فروشگاه اینترنتی تکسبد سفارش دهید و بعد از تکمیل فرایند خرید آن را درب منزل تحویل بگیرید.


خرید ریش تراش جدید


شما با خرید ماشین اصلاح سر برقی می توانید از اصل بودن و همینطور سالم بودن آن اطمینان خاطر داشته باشد. قبل از ارسال محصولات برقی فروشگاه اینترنتی تکسبد تمامی محصولات را تست می کند و بعد از پاس شدن این تست ها آن را برای شما ارسال می کند.

با مراجعه به لینک زیر می توانید ماشین اصلاح سر پر قدرت را با قیمت استثنایی 93000 تومان سفارش دهید

خرید