قدمت و تاریخ تولید هنر قلمکاری

قلمکاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار می رود در دوران صفویان توسط شاه عباس رونق پیدا کرد و در آن زمان از این هنر استقبال زیادی می شد.


قلمکاری


این هنر را می توانیم در شهر های بسیاری از کشور عزیزمان پیدا کنیم و می توانیم این هنر را در شهر های مختلفی نیز بفروش برسانیم اما مهد تمدن این هنر فاخر مثل آثار زیبای دیگر صنایع دستی شهر نصف جهان میباشد.


قلمکاری سفره


شما عزیزان برای اینکه بتوانید بهترین و ظریف ترین این محصول را خریداری نمایید باید این محصول مهر اصفهان را داشته باشد و تنها از فروشگاه هایی خرید کنید که محصولات خود را از شهر اصفهان به صورت مستقیم خریداری نموده است.


قلمکاری جدید


یکی از پرفروش ترین این محصولات سفره قلمکاری سفره قلمکار و سفره های بزرگ و کوچک این هنر زیبا می باشد که کاربرد های تزیینی و همینطور کاربردی نیز دارد.


قلمکاری نوین


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی محدود از این هنر زیبا و محصولات خارق العاده خود را در معرض فروش قرار داده که شما با مراجعه به این سایت اینترنتی می توانید محصولات قلمکاری را خریداری نمایید.


قلمکاری طرح جدید


برای خرید این محصول باید توجه داشته باشید که این محصول باید حتما مهر داشته باشد و استاد تولید کننده آن به صورت حتمی مشخص باشد.


خرید قلمکاری


برای خرید سفره قلم کار دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول