فروش ویژه هدفون گردنی هویت

اکثر افراد زمانی نام هدفون را می شنوند به یاد هدفون های قدیمی می افتند که دو گوشی بزرگ داشتند و روی گوش را می گرفتند. اما امروزه فناوری به طرف مینیمایز شدن و ظرافت پیش رفته است و بنابراین دسته ی هدفون ها نیز از این امر بی نصیب نمانده است. در این مقاله به شما هدفون گردنی هویت را معرفی می کنیم.

 

هدفون

 

این هدفون دارای یک نوار است دو گوشی آن را به هم متصل کرده و جنس خیلی منعطفی دارد که از پلاستیک محکم و فشرده ساخته شده است. همچنین به این نوار که دور گردن را می گیرد نک بند (Neckband) گویند.

 

هدفون

 

این مدل هدفون ها یعنی مدل های هدفون گردني، معمولا از مدل های داخل گوشی هستند. البته مدل های مختلفی دارند مثل پشت گوش بسته یا پشت گوش باز.

 

هدفون

 

طراحی زیبایی که این هدست دارد باعث شده است بتوان آن را با همه ی تیپ های اسپرت و ورزشی ست کرد. این هدست ایرفون های آهنربایی دارد که به آسانی آن را به بدنه متصل می کند و همچنین یک بند پشت گردنی بسیار نرم و منعطف دارد.

 

هدفون

 

از ویژگی های دیگر این محصول بلوتوث نسخه ی 4، برد حدود 10 متر، گوشی های با کیفیت استریو، سیستم کاهش نویز هوشمند و هشدار لرزشی است. همچنین دارای یک باتری داخلی با ظرفیت 160mA می باشد.

 

هدفون

 

ابعاد این هدفون 2×17×14 سانتیمتر و وزن آن تنها 35 گرم است بنابراین وزن آن اصلا روی سر فشاری نمی آورد. همچنین از طریق این هدفون می توانید به راحتی صدا را کنترل کرده و به مکالمات خود پاسخ داده و اصلا نگران نباشید که اگر پشت دوچرخه یا موتور هستید صدای موبایلتان را نشنوید.

 هدفون

 

برای مشاهده و خرید هدفون گردنی بی سیم روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 139000 تومان

هدفون