فروش دوربین مداربسته ماشین فول اچ دی در اصفهان

 استفاده از اتومبیل امری بدیهی می باشد و می توان گفت هر خانواده ای یک  خودرو دارد و برای محافظت از خودرو  خود از وسایل مختلفی استفاده می کند. از جمله انواع دزدگیرها و قفل پدال و فرمان.اما این روزها وسیله ای جدید و کاربردی به بازار لوازم جانبی خودرو عرضه شده است که دارای کارایی های بالایی می باشد، دوربین مداربسته خودرویی یک سیستم حفاظتی جدید می باشد که دارای قابلیت های زیادی می باشد.
این روزها استفاده از دوربین مداربسته خودرو علاوه بر خودروهای شخصی بر روی اتوبوس و کامیون ها مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول به راحتی بر روی شیشه یا داشبور وصل شده و شما نگران خش افتادن در محل اتصال نمی باشید.

 

 


یکی از کاربردهای دوربین مداربسته خودرو black box، به منظور کمک کردن به ماموران پلیس راهور در تشخیص نحوه تصادف و مقصر ماجرا می باشد.
همچنین این دوربین مورد استفاده در اتومبیل های پلیس می باشد تا در تعقیب و گریز پلیس به ضبط تصاویر پرداخته و مدارک مهمی را ضبط و نگهداری نماید.
با توجه به موارد ذکر شده این روزها  فروش دوربین مداربسته خودرو، جز یکی از سیستم های حفاظتی ضروری برای اتومبیل ها می باشد که به شما امکان ضبط تصاویر و فیلمبرداری با کیفیت HD را می دهد.
از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به پشتیبانی از 32 گیگا بایت حافظه اشاره کرد که به شما این اجازه را می دهد تا ساعت ها فیلم و تصویر تهیه نمائید و در موقع ضرورت از آن استفاده کنید. این دوربین ها دارای یک سیم با سری شارژر فندکی می باشد که به فندکی ماشین متصل شده و انرژی مورد نیاز آن از برق ماشین تامین می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 83000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید