دستگاه روکش صندلی ماساژور خودرو | تک سبد

در رانددگی ممکن است که احساس خستگی در کمر و یا کتف کنید و نتوانید به رانندگی خود ادامه دهید در این حین باید حتما مسیر خود را بعدا ادامه دهید.


روکش صندلی جدید


اما برای از بین بردن درد ها و خستگی ها می توانید از روکش صندلی ماساژور و حرارتی 5 موتوره massage fullsize seat topper with soothing heat JB-100 استفاده نمایید.


روکش صندلی


با استفاده از این محصول می توانید درد ها و خستگی هایی را که در بدن شما نهفته شده است از بین ببرید.


روکش صندلی جدید و ارزان


در حین رانندگی می توانید کمر و پشت خود را ماساژ دهید و از این امر لذت کافی ببرید.


روکش صندلی ماساژ


با کنترل این دستگاه می توانید شدت و یا قسمت مورد نظر برای روکش صندلی ماساژور و حرارتی 5 موتوره massage fullsize seat topper with soothing heat JB-100 را تغییر دهید.


روکش صندلی ماساژبا استفاده از این محصول می توانید درد ها و خستگی هایی را که در بدن شما در حین رانندگی ایجاد شده اند را از بین ببرید و در نهایت سفر راحتی و سبکی را حس کنید.


روکش صندلی ارزان


می توان با استفاده از این محصول تمامی پشت و کمر خود را ماساژ دهید و از این محصول خارق العاده بهترین بهره مندی را داشته باشید.


روکش صندلی ارزان قیمتبا خرید روکش صندلی ماساژور و حرارتی ماشین massage fullsize seat topper with soothing heat JB-100 می توانید خون را در بدن خود افزایش دهید.
با افزایش گردش خون در بدن شما اکسیژن بیشتر به سلول های ماهیچه ای خواهد رسید و خستگی و همینطور درد را از بدن شما بیرون خواهد کرد.

در این دستگاه روکش صندلی ماساژور خودرو چندین لرزشگر ماساژور وجود دارد که بدن شما را ماساژ خواهد داد و گردش خون را در بدن شما افزایش خواهد داد.

لازم به ذکر است که این محصول برای شما عزیزان تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد تا تضمینی باشد بر محصولی که سفارش داده اید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 199000 تومان

خرید محصول