دستگاه تصفیه آب خانگی سر شیری| تک سبد

با توجه به اینکه سیل به وجود آمده در کشور عزیزمان ایران و خرابی هایی که این سیل به وجود اورده است یکی از بدترین فاجعه های دوران اخیر می باشد.


تصفیه آب


با توجه به اینکه آب آلوده در لوله های شهری بسیار زیاد شده است شما باید در نظر داشته باشید که از آب کثیفی استفاده نکنید.


تصفیه آب خانگی


شما باید توجه داشته باشید که آب مصرفی شما آلودگی نداشته باشد تا شما مریض کند. آبی که دارای املاح سنگینی باشد می تواند سلامت شما را در خطر قرار دهد.


تصفیه آب خانگی کوچک


حال شما می توانید برای کمک به افراد سیل زده و هموطنان خود از این محصول خریداری نمایید و به آن ها هدیه دهید.


تصفیه اب


دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER یکی از بهترین و ارزان ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی  می باشد که می توانید آن را بر سر شیر های آب ببندید.


تصفیه اب خانگیبا توجه به اینکه شما می توانید این دستگاه را بر سر شیر ببنید می توانید آن را در دسترس خود قرار دهید و برای این عزیزان ارسال نمایید.


تصفیه اب خانگی


این دستگاه تصفیه آب خانگی سر شیری می تواند بر سر شیر و لوله های خانه های ویران شده قرا خواهد گرفت و با استفاده از آن آب لوله را تصفیه کرد.


تصفیه اب خانگی


تک سبد تعدادی از این محصولات را برای شما در دسترس قرار داده است تا بتوانید آن را خریداری کرده و در معرض خانه های ویران شده قرار دهید.


تصفیه اب


لازم به ذکر است که دو فیلتر در این دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی SWS ENVIRONMENT FRIENDLY WATER PURIFIER وجود دارد که می تواند آب شیر مورد نظر را به خوبی تصفیه نمایید.

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول