دستگاه بخور صورت خانگی ارزان

با استفاده از این دستگاه می توانید به صورت کامل از ویژگی های بخور گرم بر روی بدن و پسوت خود بهره ببرید.بخور گرم


بخور گرم یکی از معدود درمان هایی می باشد که مردم از آن استفاده می کنند و بسیاری از مردم از معجزات این محصول نا آگاه هستند.


بخور گرم صورتبا استفاده از این محصول می توانید به صورت قطعی خود را درمان نمایید و از شر جوش ها و آکنه های سر سیاه رهایی یابید.


بخور گرم صورت جدید


این محصول دارای مخزن آبی می باشد که می توانید با استفاده از آن ساعت های طولانی مشغول به بخور دادن صورت خود باشید.


بخور گرم صورت


شکل ظاهری این محصول بسیار مناسب می باشد و به شکلی طراحی شده است که بتوانید صورت خود را به طور کامل بخور دهید و از این دستگاه نهایت استفاده را ببرید.


بخور گرم جدیداز بین بردن جوش های سر سیاه:

استفاده از دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna می تواند به شما در از بین بردن جوش های سر سیاه و یا آکنه های پوستی چرکین کمک نماید.


بخور سریع سرد


در هوای الوده و نور خورشید شما در برابر میکروب ها و آلودگی های متعددی قرار دارید که می تواند باعث از بین بردن مناف پوستی شما شود و این حفره ها را با میکروب و کثیفی پر کند.


بخور گرم


این امر باعث می شود که چربی با این میکروب ها مخلوط شود و باعث به وجود آمدن آکنه های پوستی شود.


بخور گرم


از بین بردن خشکی صورت:

شما می توانید با استفاده دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna برای تمیز نگه داشتن صورت خود و همینطور مرطوب نمودن صورت خودتان این محصول را خریداری نمایید.


بخور سرد جدید


این محصول دارای ویژگی هایی منحصر بفرد می باشد که بهترین آن ها همین مرطوب کردن پوست صورت می باشد.


گرم


این محصول بهترین راه برای مرطوب نگه داشتن پوست صورت را به شما نشان خواهد داد که باعث می شود تمامی میکروب ها و آلودگی ها از روی صورت شما پاک شود و پوستی زیبا و تمیز را به شما هدیه می دهدخرید بخور سرد


این محصول با برق شهری کار می کند و شما می توانید در هر مکانی از آن استفاده نمایید و بخور گرم را به صورت خود بتابانید.


خرید بخور سردگرم


این محصول دارای 24 ماه گارانتی از طرف شرکت سازنده می باشد که کیفیت آن را برای شما جلوه خواهد داد و به شما این اجازه را خواهد داد تا بتوانید از این طریق معیوبی محصول خود را درست و تعمیر نمایید.


بخور گرم صورت


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول و همینطور مدل های مختلف دیگر دستگاه بخور صورت خانگی ارزان را در دسترس قرار داده است.


بخور گرم صورت


شما می توانید با استفاده از این درگاه دستگاه بخور خانگی صورت هایتک را سفارش دهید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.


بخور گرم صورت جدید


لازم به ذکر است که این محصول قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد، که این نیز تضمینی از طرف تک سبد برای شماست. محصولی که مشاهده می کنید را می توانید با بهترین کیفیت به صورت اینترنتی سفارش دهید و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna یکی از بهترین دستگاه های بخور گرم می باشد که می توانید بدون نگرانی از آن برای باز کردن مجراهای تنفسی استفاده نمایید. شمامی توانید انواع دواهای گرم مثل اوکالیپتوس را درون مخزن این دستگاه بریزید و از خاصیت های آن بهره مند شوید. دارو های گیاهی می توانند هم برای پوست صورت شما مناسب باشند و هم برای مجرای تنفسی شما قابل استفاده باشد. دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna یکی از بهترین ها می اشد که می تواند خاصیت های بسیار مفیدی برای سلامتی شما داشته باند. در بیماری هایی که مجراهای تنفسی و دماغ شما می گیرد، می تواندی از این محصول استفاده نمایید و از داروهایی که در آب آن ریخته اید تنفس کنید تا از التهاب های تنفسی شما جلوگیری نماید. برای درمان بیماری ها استفاده از این دستگاه بخور گرم صورت هایتک High Tech NTA Facial Sauna به همراه دارو های گیاهی برای شما پیشنهاد خواهد شد.


بخور گرم صورت جدید

 

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول


بخور گرم صورت