دستگاه بخور سرد برای اتاق نوزاد

دلایل استفاده از دستگاه بخور افزایش نسبی رطوبت هوا می باشد که مانع از خشکی پوست، مخاط بینی و چشم می شود، لازم بذکر می باشد که استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم ارزان نباید دائمی باشد زیرا منجر به تشدید حملات آلرژیک و آسم می شود.
یکی از بیماری های رایج در کودکان  التهاب حنجره و برونشیولیت می باشد که یکی از راه های درمان آن استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم ارزان می باشد.
البته توصیه پزشکان به استفاده از دستگاه بخور سرد برای کودکان می باشد زیرا استفاده از بخور گرم منجر به بروز برونکواسپاسم حاد می شود که می تواند خطرناک باشد.
امروزه بیشتر متخصصان اطفال بر این نظر موافق می باشند که به جای استفاده از بخور گرم، استفاده از بخور سرد برای کودکان بهتر می باشد.
استفاده از بخور سرد در اتاق نوزادان موجب افزایش شادابی و طراوت پوست نوزاد و همچنین در بهبود سرفه نوزاد و نرم کردن گلو او بسیار موثر می باشد.
استفاده از بخور سرد در اتاق کودکان خطرات احتمالی ناشی از حرارت بالای دستگاه بخور گرم را ندارد زیرا مکانیسم عملکرد دستگاه بخور سرد با گرم بسیار متفاوت می باشد.
توصیه می شود که مخزن دستگاه بخور سرد را هر روز شستشو داده و ضد عفونی کنید تا خود عامل انتقال باکتری ها و عوامل بیماری زا نشود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه بخور سرد ارزان اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید