خرید و فروش تکی و عمده انواع فیروزه کوبی اصفهان

صنایع دستی هر کشورمان ایران  که ریشه در فرهنگ و باور های  این مرز و بوم دارد به عنوان یک صنعت مستقل و یک هنر کاربردی می تواند در زشد و توسعه اقتصادی کشورمان نقش بسزایی داشته باشد.
در واقع توسعه صنایع دستی می تواند منجر به توسعه اقتصادی، ایجاد مشاغل بخصوص مشاغل خانگی به کمک سرمایه گذاری های اندک که بهره وری بالایی دارد.
یکی از صنایع دستی کشورمان که در سال های اخیر رشد بسزایی داشته و توانسته به عنوان عاملی در رشد اقتصادی کشورمان باشد، هنر فیروزه کوبی روی مس می باشد.
هنر فیروزه کوبی هرچند دارای پیشینه ای طولانی نمی باشد اما در سال های اخی توانسته رشد چشمگیری داشته باشد و مورد استقبال فراوانی قرار گیرد.
از جمله دلایل استقبال از محصولات فیروزه کوبی به دلیل استفاده از سنگ فیروزه می باشد، سنگ فیروزه از دیر باز مورد علاقه همه ایرانیان بوده است .
با توجه به تنوع محصولات میناکاری و همچنین قیمت های متنوع می توان از این محصول به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس استفاده کرد و تاثیر گذاری این هدیه تبلیغاتی را در ماندگاری برند خود مشاهده نموده. 

هنر فیروزه کوبی علاوه بر اینکه بر روی ظروف مسی پیاده سازی می شود برای ساخت انواع زیور آلات نیز مورد استفاده قرار میگیرد که بسیار مورد استقبال خانم ها می باشد.

 برای مشاهده تنوع محصولات و آگاهی از قیمت ظروف فیروزه کوبی اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.


برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید