خرید اینترنتی ساعت هوشمند طرح اپل ارزان | تک سبد

اسمارت واچ ها یکی از انواع گجت های هوشمند می باشند که به دلیل داشتن کارایی بالا بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، بخصوص قشر جوان که به دنبال تنوع و نوآوری می باشند.
ساعت هوشمند طرح اپل، یکی از انواع ساعت هوشمند ارزان قیمت می باشد که دارای ظاهری کاملا شبیه اپل واچ می باشند و امکان اتصال به گوشی های هوشمند اندرویدی را دارند.
هر چند باید گفت این مدل ساعت های هوشمند علاوه بر اندروید قابلیت اتصال به سیتم های IOS را نیز دارد، اما کارکرد آن برای سیستم های اندروید بیشتر می باشد.
یکی از انواع این محصولات، ساعت مچی هوشمند طرح اپل A1 می باشد که طراحی ظاهری آن کاملا شبیه اپل واچ بوده و با استفاده از بلوتوث و نرم افزار مخصوص به تلفن هوشمند متصل می شود.
هر چند این ساعت ها امکان دریافت سیم کارت را دارا می باشند، اما به دلیل عدم ریجستر شدن سیم کارت اتصال سیم کارت مقدور نمی باشد و شما می توانید با اتصال بلوتوثی تماس های خود را مدیریت نمائید.
یکی از مهمترین ویژگی های این ساعت هوشمند ارزان حافظه رم آنها می باشد که امکان پخش موسیقی را به شما می دهد، با توجه به مناسب بودن قیمت این محصول می تواند یک انتخاب خوب برای هدیه باشد.
این ساعت هوشمند طرح دارای سیستم پدومتر می باشد که به شما این امکان را میدهد که یک برنامه برای سلامتی خود تنظیم نمائید، برنامه که میزان کالری مصرفی شما را مشخص نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید ساعت مچی هوشمند طرح اپل به مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 239000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید