خرید اینترنتی درب توری مغناطیسی

در فصل تابستان وجود حشرات موذی پرنده امری طبیعی می باشد و شاید به همین دلیل می باشد که اکثر مردم ترجیح می دهند که درب ها و پنجره های ممنزل خود را در این فصل بیشتر بسته نگه دارند تا با ورود حشرات به داخل ساختمان و مشکلات پس از آن نبانشد.

 فرض بگیرید در یک روز گرم تابستانی همه افراد خانواده دور هم در حیات خانه تان دور هم جمع شده اید و طبیعتا نایز به تردد در بین حیات و ساختمان می باشد که هر بار باز و بسته شدن درب می تواند منجر به ورود خشرات به داخل ساختمان بشود بخصوص مگس ها و پشه ها که می تواند واقعا کلافه کننده باشد.

 


 

بسیاری از خانه هایی که دارای حیات هستند معمولا از درب های توری ثابت استفاده ی کنند که تنها مشکل جریان هئای آزاد را حل می کند زیرا عبور و مرور از این درب ها مانند درب های معمولی مشکل ورود حشرات به داخل ساختمان را داشته.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


نسل جدید درب های توری که دارای طراحی کاملا هوشمندانه و کاربردی می باشند و از استقابل خوبی نیز برخوردار بوده، درب توری مگنتیک می باشد که می تواند مشکل ورود حشرات را به خوبی حل کند.

 شما می توانید با خرید درب توری آهنربایی براحتی آن را نصب نموده و از شر ورود حشرات به داخل منزل خود جلوگیری کنید. این درب ها دارای قابلیت تردد بسیار آسانی می باشند.

 یکی از کمپانی های تولید کننده درب مغناطیسی، برند آسان مش می باشد و درب توری مغناطیسی آسان مش از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. این درب دارای مگنت های بسیار قوی می باشد.

 با نصب درب توری مغناطیسی بر روی چهارچوب درب ورودی ساختمان و حیات نه تنها بزرگترها بلکه کودکان و حتی حیوانات خانگی شما براحتی می توانند از آن عبور کنند.