خرید انواع مدل های سفره قلمکار اصفهان

صنایع دستی هر کشوری نشان از تاریخ و فرهنگ آن کشور داشته و ایران با توجه به تنوع صنایع دستی و پیشینه و قدمت آنها دارای فرهنگی غنی و اصیل می باشد.
صنایع دستی ایرانی نشان از فرهنگ و دانش ایرانیان در زمان گذشته داشته که به سلامت فردی و محیط ریست اهمیت می داده اند، در واقع صنایع دستی را صنایع سبز می نامند.
صنایع دستی به آن صنایع گفته می شود که مواد اولیه آن همگی در داخل کشور تهیه می شود و برای تولید آنها نیاز به وسایل پیشرفته و مکانیزه نمی باشد و معمولا اساس مواد اولیه مورد استفاده در آنها مواد طبیعی می باشد.
به عنوان مثال سفره قلمکار اصفهان که در گذشته استفاده از آن بسیار مرسوم بوده و با توجه به مواد مصرفی در تولید این سفره ها هیچ گونه عوارضی برای سلامتی انسان و محیط زیست نداشته.
با توجه به مضرات سفره های پلاستیکی و عدم تجزیه شدن آنها در محیط زیست بنظر می رسد خرید سفره قلم کاری می تواند یک گزینه مناسب و به سود سلامتی انسانی و محیط زیست باشد.
این سفره زیبا را می توان علاوه بر سفره به عنوان یک رومیزی یا پارچه تزئینی نیز استفاده کرد به عنوان مثال برای استفاده برای سفره هفت سین بسیار مناسب می باشد.
در شهر اصفهان انواع پارچه های قلمکار به همان روش های سنتی و قدیمی تولید می شود و صد البته با مواد طبیعی. باتوجه به تعدد کارگاه های قلمکاری میزان تولید محصولات قلمکاری به سطح بالایی رسیده و به شهر های مختلف ارسال می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید عمده سفره قلمکار اصفهان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید