خرید انواع دستگاه بخور سرد و گرم ارزان قیمت

با توجه به اینکه کشور ما در یک اقلیم گرم و خشک قرار دارد، بسیاری از افراد با مشکل خشکی چشم، سنوزیت و بیماری های تنفسی رنج می برند.
استفاده از یک دستگاه بخور سرد و گرم ارزان می تواند با تامین رطوبت هوا میزان آسیب های ناشی از خشکی هوا بر روی سلامت چشم و دستگاه تنفسی را کاهش داده.
اما در هنگام استفاده از دستگاه بخور سرد باید به یک سری نکات توجه کرد از جمله اینکه همه دستگاه های بخور سرد دارای قابلیت اضافه کردن عصاره های گیاهی برای اثر بخشی بهتر ندارند.
اما مسئله بهداشت مخزن آب دستگاه بخور باید رعایت بشود در غیر این صورت موجب پراکندگی ویروس ها و باکتری های عوامل بیماری می شود که می تواند بسیار خطرناک باشد، بنابراین مخزن دستگاه را هر روز شستشو دهید.
دستگاه بخور سرد طرح لیموبه عنوان یک دستگاه بخور سرد ارزان قیمت می تواند یک گزینه مناسب برای افرادی باشد که به دنبال تامین رطوبت هوای محیط زندگی و کار خود می باشند.
از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به خاموشی اتوماتیک پس از 4 ساعت به منظور  جلوگیری از آسیب به دستگاه اشاره کرد، با هر بار آب کردن مخزن دستگاه تا 7 ساعت می تواند تولید بخار داشته باشد. 

یک دستگاه بخور با ابعاد کوچک و وزن کم که براحتی قابل حمل می باشد، جنس بدنه این محصول  از مواد ABS+PP  با کیفیت ساخته شده است   و دارای رنگ بندی متنوعی می باشد.
برای مشاهده تنوع محصولات وخرید دستگاه بخور سرد ارزان به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید