خرید آنلاین بشقاب میناکاری تهران

یکی از ظروفی که در هر خانه ای پیدا می شود، بشقاب ها هستند. شاید به نظر بیاید بشقاب ها تنها برای سرو و پذیرای مورد استفاده قرار می گیرند و حال اگر این بشقاب زیبا و نفیس باشد تنها برای افراد خاص و مهمانی های ویژه مورد استفاده قرار گرفته. اما شما می توانید یک بشقاب تزئینی زیبا را که با نقش و نگارهای زیبا به دست هنرمندان چیره دست تولید شده است می تواند زینت بخش دکور یا دیوار شما باشد.
بشقاب میناکاری روی مس از جمله بشقاب های تزئینی بسیار زیبا و چشم نواز می باشد که با نقش و نگارهای زیبا و چشم نواز خود علاوه بر استفاده به عنوان یک ظرف سرو و پذیرایی به عنوان یک المان هنری زیبا نیز به دیوار آویخته شود و زیبایی خاصی را به محل زندگی شما ببخشد.یکی از صدها محصول میناکاری بشقاب میناکاری می باشد، که خود این محصول دارای تنوع بینظیری از طرح، ابعاد و نقش می باشد که به جرات می توان گفت مطابق با هر سلیقه ای بشقاب میناکاری یافت می شود. با توجه به تنوع قيمت انواع بشقاب ميناكاري تهران حتی برای هر بودجه خرید نیز یک محصول یافت شده. بشقاب میناکاری خوب باید بر روی زیر ساخت مسی با ضخامت و کیفیت عالی پیاده سازی شده باشد و لبه های طرف هیچ گونه زائده ای نداشته باشد.

 


نقوش اسلیمی، خطائی، سنتی و... بکار برده شده در ساخت بشقاب میناکاری تهران جلوه خاصی به این اثر داده و همبن امر موجب محبوبیت هنر میناکاری شده است. هنر منیا یا میناتور بر آتش هنری با قدمت بیش از 5000 سال می باشد که از مهمترین صنایع دستی ایرانی محسوب می شود. هنر میناکاری ایران در بین سایر ملل از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. شما می توانید با مراجعه به لینک زیر و خرید آنلاین میناکاری تهران، محصول مورد نظر را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه کنید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید