جعبه جواهرات خاتم کاری یک هدیه ماندگار | تک سبد

یکی از زیباترین اتفاقات در زندگی می تواند لحظه هدیه دادن یا هدیه گرفتن باشد. این لحظه برای هر دو طرف گیرنده و دهنده می تواند همراه با احساسات زیبا و خوش آیند باشد.حال اگر هدیه داده شده یک اثر هنری باشد می تواند این حس زیبا را دوچندان کند در واقه گویی اثر هنری نقش یک کاتالیزور را در این میان بازی می کند.
انتخاب انواع صنایع دستی به عنوان هدیه می تواند تاثیر خوبی داشته باشد حال اگر این محصول را از جایی تهیه نمائیم که علاوه بر کیفیت دارای قیمت مناسب باشد می تواند شگفت انگیز تر باشد.
هنر خاتم کاری از آن دسته صنایع دستی می باشد که محصولات آن جنبه کاربردی دارند از جمعه انواع قاب عکس خاتم کاری، ساعت خاتم کاری و یا جعبه خاتم کاری بزرگ.
یک جعبه جواهرات خاتم کاری می تواند انتخاب مناسبی به عنوان هدیه برای خانم ها باشد، زیرا می توانند از آن برای نگهداری زیورآلات خود استفاده کنند.
جعبه خاتم کاری شده فوق   دارای ابعاد 5.5*8*11 سانتی متر می باشد که تنها سطح بیرونی جعبه با هنر خاتم به زیبایی آراسته شده است و سطح داخلی برای استفاده راحت آستر کشی شده است.نکته مهم در استفاده از محصولات خاتم، عدم مجاورت با رطوبت و حرارت می باشد زیرا در غیر اینصورت قسمت خاتم کاری از سطح چوبی جدا شده و محصول خراب می شود.
برای مشاهده تنوع محصولات و اطلاع از قیمت جعبه خاتم کاری به لینک زیر مراجعه نموده. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  21900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید