آب میوه گیری دستی مرکبات 4 فصل

یکی از وسیله هایی که می توان با استفاده از آن آب میوه و مرکلات را بگیرید این دستگاه ابگیری میوه می باشد.


آبمیوه


شما عزیزان می توانید با استفاده از این محصول آب تمامی مرکبات و میوه های هر فصل را به راحتی گرفته و آن را درون ظرف زیرین خود بریزید.


آبمیوه گیری


این دستگاه با دست کار می کند و بدون برق شما قادر هخستید تا اب انواع میوه ها و مرکبات را بگیرید و برای نوشیدن و یا پخت و پز سرو نمایید.


آبمیوه گیری سه میوه


این دستگاه دارای یک دسته اهرمی می باشد که با استفاده از آن می توانید میوه و مرکب  مورد نظر خود را درون این دستگاه گذاشته و با فشار بر روی آن آب میوه را از طریق لوله های تعبیه شده به ظرف زیرین دستگاه هدایت کنید.

ابمیوه گیری جدیداین دستگاه در برابر ضربه و همینطور اسید هایی که از انواع میوه ها تولید می شود بسیار مقاوم است و شما می توانید با خیال راحت از این محصول استفاده نمایید و آن را سفارش دهید.


ابمیوه گیری فوق العاده


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این آب میوه گیری دستی مرکبات را در معرض فروش قرار داده است که می توانید با استفاده از این درگاه محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.


ابمیوه گیری فوق العاده


لازم به ذکر است که این محصول دارای گارانتی می باشد و در صورت خراب شدن و یا معیوب شدن آن می توانید دستگاه آب گیر خود را تعویض نمایید و یا عئدت دهید.


قیمت استثنایی 165000 تومان

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول